Polski Związek Jeździecki

Serwis używa cookies.
Możesz je zablokować.

WSPÓŁDZIERŻAWA

Szukam osoby do współdzierżawy pięknego, 5cio letniego wałacha "JJ" rasy sp.
Konik ma wspaniały charakter, jest bezproblemowy w obsłudze, niepłochliwy, bez narowów, chętny do współpracy i bardzo przywiązujący się do człowieka.
Bardzo szybko się uczy, wręcz wymaga coraz to nowych wyzwań, bo inaczej szybko się nudzi ;] Odważny, chodzi sam w tereny, nie ponosi. W treningu ujeżdżeniowo-skokowym, z predyspozycjami do obu dziedzin. Do ambitnej rekreacji lub małego sportu, z mozliwosciami na wiecej.
Od osoby, która miałaby go ze mna współdzierżawić, oczekuję przede wszystkim żeby kochała i dbała o niego jak o swojego. Chciałabym żeby była to osoba odpowiedzialna, doświadczona i z dobrym podejściem.
Koń stoi w Połchowie (jakies 10min jazdy z Redy/Rumii) w stajni KJ Jackiewiczów (stajnia jedna z lepszych,o ile nie najlepsza, w jakich miałam okazje do tej pory być). W związku z powyższym istnieje możliwość trenowania z jednymi z lepszych zawodniczek w Polsce ;) Na miejscu również możliwość treningów tzw. "naturalsa" z jedna z czołowych polskich osobistości w tej dziedzinie (mój JJ liznął troche podstaw).
Zainteresowanym odpowiem na wszytskie pytania przez e-mail lub telefonicznie.
Koszt ok.400zl miesięcznie- do uzgodnienia.

15-01-2014

Informacje adresowe i kontaktowe: WSPÓŁDZIERŻAWA

80-283
Gdańsk
Polska
kate_bog@o2.pl
516151220
Powołaj się na serwis KonskiJarmark.pl
 
Powered by Arfooo directory © 2007 - 2016    Generated in 0.060 Queries: 11    Kontakt    Newsletter Regulamin