Polski Związek Jeździecki

Serwis używa cookies.
Możesz je zablokować.

Regulamin

1. Właścicielem i administratorem portalu jest firma SILVERCODERS z siedzibą przy ulicy Foksal 18, 00-372 Warszawa. SILVERCODERS® jest zarejestrowanym znakiem handlowym Unii Europejskiej, obowiązującym we wszystkich jej krajach.


2. Serwis KonskiJarmark.pl jest portalem ogłoszeniowo-reklamowym.


3. Osoba zamieszczając ogłoszenie w serwisie KonskiJarmark.pl wyraża zgodę na umieszczenie podanych danych w bazie serwisu oraz na ich przetwarzanie zgodnie z celami i zasadami określonymi w regulaminie. Wszystkie dane osobowe będą chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883). Dane związane z płatnościami elektronicznymi, w tym dane dotyczące kart płatniczych i kredytowych nie są gromadzone przez serwis. O bezpieczeństwo transakcji i przechowywania danych dbają podmioty obsługujące płatności (PayU S.A. z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, PayPro S.A. z siedzibą przy ulicy Kanclerskiej 15, 60-357 Poznań i ich partnerzy). Użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych informacji i powierzenie przetwarzania danych osobowych wymienionym podmiotom.


4. Z płatności realizowanych za pomocą mechanizmu "SMS Premium" korzystać można wyłącznie na terenie Polski.


5. Serwis zastrzega sobie prawo, bez żadnych roszczeń odszkodowawczych po stronie Użytkownika, który umieścił dane ogłoszenie, do edycji lub kasowania ogłoszeń zamieszczonych w nieprawidłowych działach i kategoriach niż wynika to z treści danego ogłoszenia i postanowień niniejszego regulaminu.


6. Ogłoszeniodawca potwierdza autentyczność swojego ogłoszenia. Ogłoszeniodawca nie może dublować swoich ofert w trakcie trwania jednej z nich.


7. Serwis Konskijarmark.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwe treści zamieszczanych ogłoszeń, spory wynikające pomiędzy kupującym-sprzedającym i inne. Treść ogłoszeń ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.


8. Administrator serwisu KonskiJarmark.pl zastrzega sobie prawo do przesyłania do użytkowników za pomocą poczty elektronicznej oraz wiadomości sms ofert reklamowych i informacji dotyczących portalu.


9. Zawartość serwisu KonskiJarmark.pl jest chroniona prawem autorskim zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83). Wszelkie zamieszczane zdjęcia są wyłączną własnością ich twórców, wszelkie kopiowanie bez zgody autora jest zabronione.


10. Serwis KonskiJarmark.pl zastrzega sobie prawo do


- zmian w regulaminie,


- usuwania ogłoszeń o treści naruszające prawa etyczne, prawne i inne,


- usuwania ogłoszeń reklamujących inne serwisy ogłoszeniowe,


- przerw w funkcjonowaniu serwisu.


11. Czas wyświetlania ogłoszeń, ich rodzaje i ceny


11.1. Kategoria Sprzedam konia


- Darmowe - czas trwania 30 dni, dodanie 1 zdjęcia, brak możliwości dodania www i linków


- Premium - 2 PLN przelew, karta / 3,69 PLN sms - czas trwania 30 dni, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków


- Premium Gold - 10 PLN przelew, karta / 23,37 PLN sms - czas trwania 30 dni, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków, ogłoszenie wyświetlane na początku kategorii, po ogłoszeniach VIP, wyróżnione kolorem


- VIP - 49 PLN przelew, karta - czas trwania 30 dni, wyświetlane na głównej stronie oraz w kategorii zawsze na początku, wyróżnione kolorem, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków


11.2. Kategoria Katalog ogierów


- Darmowe - czas trwania do końca roku kalendarzowego, dodanie 1 zdjęcia, brak możliwości dodania www i linków


- Premium - 2 PLN przelew, karta / 3,69 PLN sms - czas trwania do końca roku kalendarzowego, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków


- Premium Gold - 10 PLN przelew, karta / 23,37 PLN sms - możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków, czas trwania - do końca roku kalendarzowego


- VIP - 49 PLN przelew, karta - wyświetlane na głównej stronie oraz w kategorii zawsze na początku, wyróżnione kolorem, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków, czas trwania - do końca roku kalendarzowego


11.3. Kategorie Pensjonaty, Nauka jazdy konnej i Treningi sportowe/szkolenia


- Ogłoszenie darmowe - czas trwania 30 dni, bez możliwości dodawania zdjęć, adresów www oraz linków


- Premium - 2 PLN przelew, karta / 3,69 PLN sms - czas trwania - bezterminowo, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków


11.4. Kategoria Wakacje / ferie


- Premium Gold - 10 PLN przelew, karta / 23,37 PLN sms - czas trwania 120 dni, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków


11.5. Kategoria Sklepy jeździeckie


- Premium Gold - 10 PLN przelew, karta / 23,37 PLN sms - czas trwania 360 dni, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www i linków


11.6. Kategorie Praca, Akcesoria i Pozostałe


- Ogłoszenie darmowe - czas trwania 30 dni


11.7. Kategorie Weterynarze, Kowalstwo i Transport


- Ogłoszenie darmowe - czas trwania 30 dni, bez możliwości dodawania zdjęć, adresów www oraz linków


- Premium - 2 PLN przelew, karta / 23,37 PLN sms - czas trwania - bezterminowo, możliwość dodania 6 zdjęć oraz adresów www


12. Ogłoszenie widoczne jest po akceptacji przez administratora. Decyzja następuje w przeciągu 24 godzin od dodania ogłoszenia przez użytkownika. Obciążenie rachunku może nastąpić przed publikacją ogłoszenia, niezwłocznie po jego dodaniu przez użytkownika. W przypadku chęci usunięcia ogłoszenia prosimy o napisanie w formularzu prośby wraz z tytułem ogłoszenia i danymi sprzedającego.


13. Ze wszystkich ogłoszeń, w których regulamin zabrania umieszczania adresów stron www, linków, reklam podobnych serwisów itp. Administrator będzie je usuwał bez wcześniejszego informowania o tym Użytkownika.


14. Ogłoszenia płatne umieszczane są zawsze na początku kategorii w kolejności napłynięcia ofert, opłaty pobrane za ogłoszenia w przypadku chęci usunięcia nie są zwracane. Opłata uiszczona za publikację ogłoszenia nie podlega zwrotowi w żadnej sytuacji.


15. Umieszczając ogłoszenie na serwisie Użytkownik zobowiązany jest zadbać, by treść danego ogłoszenia była prawdziwa, rzetelna, a także zgodna z powszechnie obowiązującymi oraz miejscowymi przepisami prawa oraz postanowieniami niniejszego regulaminu i zwyczajami, a także normami moralno - etycznymi, w szczególności by nie naruszała interesu prawnego podmiotów trzecich lub odwiedzających serwis.


16. Zabronione jest umieszczanie ogłoszeń dotyczących towarów lub usług, którymi obrót na terenie Polski jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa lub polegających bezpośrednio lub pośrednio na popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia (w tym skarbowych), a także polegających na ułatwieniu lub umożliwieniu / służących do popełnienia takich czynów. Zabronione jest także umieszczanie ogłoszeń dotyczących towarów lub usług służących do obejścia prawa lub postanowień niniejszego regulaminu. Z treści ogłoszenia musi wprost wynikać, że ogłoszenie spełnia warunki określone postanowieniami niniejszego regulaminu.


17. Ogłoszenia VIP płatne umieszczane są zawsze na stronie głównej, w przypadku dużej ilości zgłoszeń, ogłoszenia będą umieszczane rotacyjnie co 5 sekund.


18. Ogłoszenia dnia są to losowo wybrane z serwisu i wyświetlane na stronie głównej przez dobę.


19. Reklamacje powinny być składane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres email reklamacje@konskijarmark.pl. Będą one rozpatrywane w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia.


20. Użytkownik dodając swoją ofertę wyraża zgodę na publikowanie jej i udostępnianie na portalu facebook  w ramach promocji.


21. SILVERCODERS bierze udział w badaniu konsumpcji Internetu w Polsce („Badanie PLaNET PBI GfK”) realizowanym przez GfK Polonia sp. z o.o. z siedzibą w Polsce oraz GfK SE z siedzibą w Niemczech (razem zwanymi GfK), w którym stosowana jest technologia pomiarowa z wykorzystaniem domeny SENSIC.net służąca pomiarowi korzystania przez internautów z treści internetowych (m.in. serwisów, aplikacji, playerów) udostępnianych przez SILVERCODERS. W ramach Badania PLaNET PBI GfK rejestrowana jest między innymi liczba odsłon oraz liczba użytkowników, w tym użytkowników kilkukrotnie korzystających z treści internetowych. W celu zbierania informacji GfK tworzy losowy identyfikator w przeglądarce użytkownika w Local Storage. W przypadku pomiaru korzystania z aplikacji mobilnych pomiar obejmuje ID for Adevertiser (dla urządzeń iOS) oraz Android Advertising ID. GfK wykorzystuje informację o adresie IP w celu geolokalizacji. Wszystkie zbierane dane są w pełni anonimowe i nie służą identyfikacji danych osobowych użytkowników internetu.


22. Regulamin niniejszy może być w każdym czasie jednostronnie zmieniany przez właściciela serwisu, w całości lub w części. Regulamin w nowym brzmieniu obowiązuje od momentu opublikowania go na stronie internetowej serwisu, z zastrzeżeniem, że transakcje rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.

 
Powered by Arfooo directory © 2007 - 2022    Generated in 0.039 Queries: 3    Kontakt    Newsletter Regulamin