Polski Związek Jeździecki

Możesz je zablokować.

Stajenny do pracy w Belgii

Wiodąca na rynku firma zajmująca się transportem lotniczym koni poszukuje od połowy kwietnia lub początku maja 2020, odpowiedzialnej i pracowitej osoby do pracy w charakterze stajennego w ekskluzywnej stajni w Belgii

Obiekt mieści się niedaleko Brukseli przy zjeździe z autostrady. Stajnia jest wykorzystywana jako stajnia tranzytowa w celu przygotowania koni do dalszego eksportu. Ilość koni zależna od sezonu od 0 do 20 koni w tym samym czasie.

Nasza stajenna Karina wraca na stałe do Polski i szukamy osoby na jej zastępstwo. Po twoim przyjeździe do Belgii, Karina będzie jeszcze obecna przez klika dni aby dokładnie wprowadzić Cię do pracy i przekazać wszystkie niezbędne informacje

Zakres obowiązków:
- opieka nad końmi w tym karmienie, sprzątanie boksów, wyprowadzanie koni do karuzeli, codzienna pielęgnacja
- składanie zamówieni w stajni na żywności dla koni: pasza, trociny, siano w zależności od potrzeb
- skanowanie i wysyłanie dokumentów transportowych, paszportów
- druk dokumentów
- koordynacja z lekarzem weterynarii w celu pobierania krwi i wykonywania szczepień
- pomoc przy załadunkach i rozładunkach koni.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat B, mile widziane B + E
- doświadczenie w pracy przy koniach
- obsługa komputera,mile widziany przyjazd własnym samochodem

Oferta:
- zakwaterowanie na miejscu bez dodatkowych kosztów
- umowa kontraktowa, 1 dzień wolny w tygodniu
- wynagrodzenie do ustalenia

23-02-2020

Informacje adresowe i kontaktowe: Stajenny do pracy w Belgii

Bruksela
Belgia
504269183
Powołaj się na serwis KonskiJarmark.pl

Powered by Arfooo directory © 2007 - 2023    Generated in 0.015 Queries: 8    Kontakt    Newsletter Regulamin