Polski Związek Jeździecki

Możesz je zablokować.

Specjalista ds. produktów dla koni

Dla naszego klienta, czołowego producenta artykułów spożywczych dla zwierząt hodowlanych, poszukujemy osoby na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży produktów dla koni

Praca w określonym regionie w północnej części Polski.
Możliwe obszary: woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów firmy,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• rozbudowa rynku na podległym terenie,
• współpraca nad rozwojem oferty produktowej,
• możliwe doradztwo z zakresu żywienia i sporządzanie dawek pokarmowych,

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
• wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne i pokrewne, bądź kursy branżowe,
• doświadczenie w sprzedaży w branży agro,
• znajomość rynku,
• dostępność i gotowość do pracy mobilnej;

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia,
• premie od sprzedaży,
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe),
• pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, karty benefit;

20-04-2080

Informacje adresowe i kontaktowe: Specjalista ds. produktów dla koni

Północna Polska
Polska
730220960
Powołaj się na serwis KonskiJarmark.pl

Powered by Arfooo directory © 2007 - 2023    Generated in 0.020 Queries: 8    Kontakt    Newsletter Regulamin