Polski Związek Jeździecki

Serwis używa cookies.
Możesz je zablokować.

CSIO*** Sopot 13 - 16.06.2013

 W dniach 13-16.06.2013 na Sopockim Hipodromie odbyły się Międzynarodowe Zawody w skokach CSIO***. Podczas zawodów rozegrano dwanaście konkursów, a najważniejszymi z nich były Furusiyya FEI Nations Cup oraz Grand Prix.  Hipodrom gościł 302 konie wraz ze 102 zawodnikami, a 13 kadr narodowych uczestniczyło w Furusiyya FEI Nations Cup.

16baa7f0.jpg

 Całej imprezie towarzyszyła piknikowa atmosfera gdzie w oddali było widać  budowę nowych stajni i głównego obiektu, który po wykończeniu z pewnością będzie przyciągał jeszcze większą liczbę uczestników i odwiedzających.

fdbb4d46.jpg

mca9cf4a3.jpg

m8c34615b.jpg

 W Pucharze Narodów najlepiej zaprezentowała się Szwecja ( jej skład to Jens Fredricson, Peder Fredricson, Malin Baryard-Johnsson i  Emma Emmanuelsson ). Polska kadra w klasyfikacji końcowej zdobyła 7 miejsce.

m17f82995.jpgmb6bf99bd.jpg
Wyniki.

KONKURS 1 CSI*YH
Młode konie
O Puchar Prezes Hipodrim Sopot Sp. z o.o.
1. Baldessarini  / Bętkowski, Marcin POL / 0 punktów karnych / 61.24 sec
2. Radomir H / Kiecoń, Mściwoj POL / 0 punktów karnych / 61.95 sec
3. Golden Gun / Pisani, Riccardo ITA / 0 punktów karnych / 62.25 sec
KONKURS 2 CSIO***
Dwufazowy
O Puchar Hotelu Novotel Marina Gdańsk
1. Arakorn / Wasilewski, Łukasz     POL / 0 penalties 32.54 sec / faza 2
2. Ares / Psiuk, Grzegorz POL / 0 penalties 32.62 sec / faza 2
3. Casino L / Bętkowski, Marcin     POL / 0 penalties 32.84 sec / faza 2
KONKURS 3 CSIO***
Zwykły, kwalifikacja do Grand Prix
O Puchar Prezesa totalizatora Soprtowego sp. z o.o.
1. Chicago / Gaudiano, EmanueleITA / 0 punktów karnych / 60.89 sec
1. Premiere 29 / Alvarez del Castillo B., Juan C MEX / 0 punktów karnych / 62.37 sec
2. Abigej / Lewicki, Marek POL / 0 punktów karnych / 62.50 sec
2. Figeac de Reve / Hemeryck, Rik BEL / 0 punktów karnych / 62.51 sec
3. Timpex Cabale / Szabó, Gábor HUN / 0 punktów karnych / 63.37 sec
3. Balouzino / Skrzyczyński, Jarosław POL / 0 punktów karnych / 64.54 sec
KONKURS 4A CSI*YH
Młode konie
O Puchar Polskiego Związku Jeździeckiego
1. Casanova / Skrzyczński, Jarosław POL / 0 punktów karnych / 21.75 sec / faza 2
2. Cassini van Hamond / Appel, Łukasz POL / 0 punktów karnych / 23.01 sec / faza 2
3. Radomir H / Kiecoń, Mściwoj POL / 0 punktów karnych / 23.48 sec / faza 2
KONKURS 4B CSI*YH
Młode konie
O Puchar Polskiego Związku Jeździeckiego
1. Baldessarini / Bętkowski, Marcin POL / 0 punktów karnych / 27.82 sec / faza 2
2. Golden Gun / Pisani, Riccardo ITA / 0 punktów karnych / 28.21 sec / faza 2
3. Digisport Cavalier / Kiecoń, Mściwoj POL / 0 punktów karnych / 28.56 sec / faza 2
KONKURS 5 CSIO***
Zwykły 140 cm
O Puchar Dyrektora Toru Wyścigów Konnych Służewiec
1. Uletta van de Dwerse Hagen /    Spits, Patrick  BEL / 0 punktów karnych / 52.69 sec
2. Ullrich / Heydens, Wesley NED / 0 punktów karnych /53.71 sec
3. Zinius / Kuipers, Doron NED / 0 punktów karnych / 54.79 sec
KONKURS 6 CSIO***
Furrusiyya FEI Nations Cup
O puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego i o nagrodę firmy NDI S.A.
1. Szwecja / runda 1: 0 punktów karnych, 227.85 sec / runda 2: 8 punktów karnych, 225.12 sec
2. Belgia / runda 1: 9 punktów karnych, 227.41 sec / runda 2: 4 punkty karne, 224.04 sec
3. Węgry / runda 1: 5 punktów karnych, 230.66 sec / runda 2: 9 punktów karnych, 230.17 sec
KONKURS 7 CSI*YH
Finał Młodych koni 6-letnich
O Puchar Wojewody Pomorskiego
1. Chacco la Loi / Ludwiczak, Krzysztof     POL / 0 punktów karnych / 32.66 sec / rozgrywka
2. Radomir H / Kiecoń, Mściwoj POL / 0 punktów karnych / 33.19 sec / rozgrywka
3. Cecile / Psiuk, Grzegorz POL / 0 punktów karnych / 34.48 sec / rozgrywka
KONKURS 8 CSI*YH
Finał Młodych koni 7-letnich
O Puchar Prezesa Polskiego Związku Hodowców Koni
1. Digisport Cavalier / Kiecoń, Mściwoj POL / 0 punktów karnych / 34.28 sec / rozgrywka
2. Weltdame / Lemański, Andrzej POL / 0 punktów karnych / 37.79 sec / rozgrywka
3. Queen / Olszewska, Agnieszka POL / 0 punktów karnych / 38.14 sec / rozgrywka
KONKURS 9 CSIO***
Dwufazowy, kwalifikacja do Grand Prix
O Puchar ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
1. Remonta Parforce Cooper / Trosch, Alexis ARG / 0 punktów karnych / 27.18 sec / faza 2
1. Luca Toni 18 / Ludwiczak, Krzysztof POL / 0 punktów karnych / 27.97 sec / faza 2
2. Mobily Lil Majd / Brugman, Stephanie  NED / 0 punktów karnych / 28.30 sec / faza 2
2. Eternety D / Mäentausta, Mikko FIN / 0 punktów karnych / 28.37 sec / faza 2
3. Ferrana / Szász, Sándor HUN / 0 punktów karnych / 28.59 sec / faza 2
3. Zinius / Kuipers, Doron NED / 0 punktów karnych / 28.84 sec / faza 2
KONKURS 10 CSIO***
Sześć barier
O Puchar Massimo Dutti
1. Cortez EGE / Sulz, Denise GER / 4 punkty karne / rozgrywka  3
1. Quite Quick / Truelsen, Karina Rie DEN / 4 punkty karne / rozgrywka 3
3. Eros / Gaudiano, Emanuele ITA / rezygnacja / rozgrywka  3
KONKURS 11 CSIO***
Konkurs szybkości
O Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
1. Baltazar du Rouet / Skrzyczyński, Jarosław POL / 53.49 sec
2. Wavantos V. Renvillehoeve / Wasilewski, Łukasz POL / 53.5 sec
3. Valle Blanche / Djupvik, Morten NOR / 54.92 sec
KONKURS 12 CSIO***
Grand Prix O Puchar Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego oraz nagrodę Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego
1. Waldo / Brugman,Stephanie NED / 0 punktów karnych / 39.69 sec / rozgrywka
2. Wivina / Marziani,Luca ITA / 0 punktów karnych / 39.83 sec / rozgrywka
3. Zidande P / Opatrny,Ales CZE / 0 punktów karnych / 40.25 sec / rozgrywka

m25e04f8d.jpg

zdjęcia Natalia Smulik

 
Powered by Arfooo directory © 2007 - 2016    Generated in 0.057 Queries: 8    Kontakt    Newsletter Regulamin