Polski Związek Jeździecki

Serwis używa cookies.
Możesz je zablokować.

Anna Łukasik Mistrzynią Polski w Ujeżdżeniu

W podwarszawskiej Stajni Bobrowy Staw zakończyły się Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu.
Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Seniorów wywalczyła Anna Łukasik, która prowadziła w mistrzostwach już od pierwszego półfinału. W trakcie dzisiejszego przejazdu tej zawodniczki mówiło się w kuluarach, że „jedzie po złoto”. I tak też było w rzeczywistości. Wynik 74,675% zagwarantował jej najwyższe podium i jak się okazało, jest jednocześnie życiowym wynikiem na tym koniu. Warto wspomnieć, że zawodniczka dosiadała klaczy polskiej hodowli. Stella Pack Ganda została wyhodowana przez Katarzynę Milczarek – olimpijkę i wielokrotną medalistkę MP.
Srebro przypadło Aleksandrze Szulc startującej na Rumba Hit, a brąz parze Tomasz Kowalski i Ragtime.
Dzisiaj zostały również rozdane tytuły mistrzowskie w ramach Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców. Pierwsze miejsce i tytuł najlepszego Młodego Jeźdźca zdobyła Wanda Adamowska. V-ce Mistrzem Polski MJ została Zuzanna Chmiel. Brązowy medal przypadł Tomaszowi Jasińskiemu.
Konkurs międzynarodowy CDI Grand Prix, który towarzyszył tegorocznym Mistrzostwom Polski, wygrała reprezentantka Ukrainy Inna Logutenkova.
Szczegółowe wyniki są dostępne na oficjalnej stronie internetowej zawodów: http://www.zawodybobrowystaw.pl/wyniki-CDN.html

Tekst: Agnieszka Kopka (Polska Agencja Promocji Jeździectwa)
Zdjęcie: Piotr Świstak oraz Alicja Kędzierska
https://www.facebook.com/alicjakedzierskafotografia/posts/762415170484050


 
Powered by Arfooo directory © 2007 - 2022    Generated in 0.024 Queries: 8    Kontakt    Newsletter Regulamin